Jakie drinki na wieczór panieński?

Kobiety to wrażliwe istoty. Czasem potrafią długo czekać na swojego wybranka. Jeśli już planują ślub i wesele poświęcają się temu bez reszty. Dla kobiet jest to bardzo ważne. Cała organizacja czasem spada właśnie na panie, bo to one bardziej wszystko przeżywają od panów. Przed ślubem przyjaciółki panny młodej często urządzają jej wieczór panieński. W jaki sposób można go zorganizować aby był, udany i niezapomniany? Z reguły organizacja wieczoru panieńskiego należy do starszej druhny. To ona zna pannę młoda najlepiej, wie co lubi, a czego nie. Zna jej upodobania muzyczne. Wie co lubi pić, co jeść.

Duże znaczenie ma miejsce gdzie będzie organizowany taki wieczór. Jeśli ma to być w klubie koniecznie trzeba wcześniej zarezerwować w nim miejsce. Można wynająć specjalna prywatną lożę w której nikt nie będzie przeszkadzał i będzie można się dobrze bawić we wspólnym babskim gronie. A do tańca wychodzić już na główny parkiet. Taka loża pozwoli uchronić współtowarzyszki przed c czasami natrętnymi panami, który gdy widzą że jest jest to wieczór panieński próbują niekiedy na siłę się do niego dołączyć. W klubie nie ma problemu z drinkami i innymi alkoholami.

Ale wieczór panieński nie musi być organizowany jedynie w klubie. Taką imprezę można zrobić w domu, w plenerze. Dobrym pomysłem jest wynajęcie domku nad jeziorem. Wówczas pozostaje do rozwiązania kwestia wyżywienia oraz napojów. Wyżywienie można przygotować wcześniej, zamówić gotowe bądź na miejscu coś przyrządzić. Można korzystać z półproduktów jakich jak mrożone frytki, zimne przekąski. Wszystko zależy od tego czy mamy możliwość dalszej obróbki na miejscu w domu. Jeśli nie ma możliwości przygotowania czegoś na ciepło pozostaje zimny bufet. Nie muszą to być zwykłe kanapki. Zawsze można przygotować kolorowe koreczki, dipy do świeżych warzyw, tacos i inne potrawy, które lubi przyszła panna młoda.

Podobnie jest z alkoholami. Warto zadbać o ich różnorodność, tak aby nie było monotonii i każda z pań będzie mogła znaleźć swój ulubiony smak. Idealnie na wieczór panieński nadają się kolorowe drinki. Ciekawą propozycją może być przepis pochodzący ze strony http://www.lubuskigin.pl/przepis/id/137/honolulu/

na drinka o nazwie  Honolulu.  DO jego przyrządzenia wcale nie potrzeba wielu składników. są to jedynie następujące składniki

45 ml-Lubuski Gin

5 ml-Sok pomarańczowy

5 ml Sok ananasowy

5 ml-Świeży sok z cytryny

pół łyżeczki- Cukier brązowy

Przygotowanie jest niezwykle łatwe. Wystarczy rozpuścić cukier z sokiem z cytryny w shakerze. Potem dodać resztę składników i dobrze wstrząsnąć kilka razy. Całość przecedzić do kieliszka koktajlowego i podawać. Gotowe. Smak i wygląd jest nieziemski. Panie na wieczorze panieńskim będą zachwycone. Warto przejrzeć pozostałe przepisy na podanej stronie. Z pewnością znajdzie się tam wiele ciekawych propozycji na kolorowe drinki dla Pań. Zarówno miłośniczki słodkości jak i bardziej wytrawnych smaków znajdą ciekawy przepis dla siebie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s